Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli RMK E2 - elektryczny motocykl nie tak futurystyczny, jak by się to mogło wydawać Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

RMK E2 - elektryczny motocykl nie tak futurystyczny, jak by się to mogło wydawać

Wygląda na to, że w 2019 roku na rynku pojawi się więcej nowych producentów motocykli elektrycznych niż kiedykolwiek wcześniej. Ilu z nich przejdzie od prototypu do wytwarzania sprzętów na skalę masową? Jedną z firm z pomysłem jest fiński startup RMK.

Fiński startup RMK ma dobry pomysł na to, jak zrobić fajnie wyglądającą maszynę elektryczną, decydując się na muskularny roadster z silnikami montowanymi na kołach o nazwie E2 - nie mamy pewności co do ram, ale wyglądają tak został wypożyczony z dźwigu budowlanego!

 

 

Finowie postanowili zaprezentować swoje możliwości w projektowaniu pojazdów. Oto RMK E2 – motocykl z napędem elektrycznym, o zasięgu rzędu 200-300 km, z silnikiem o mocy 50 kW i momencie obrotowym 320 Nm wbudowanym w tylne koło pojazdu, mocarną ramą kryjącą ogromnych rozmiarów baterię oraz wbudowaną ładowarkę potrafiącą naładować akumulatory do 80% w 2-3 godziny. Waga tego pojazdu to około 200 kg, a prędkość maksymalna to okolice 160 km/h.

 

Zainteresowany/na? Wpłać 2000 euro by zarezerwować sobie budowę egzemplarza RMK E2… Koszt? Jeszcze nieznany. Do odważnych świat należy!

 

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści