Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli R18 - czy BMW przygotowuje motocykl z bokserem 1800 cm3? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

R18 - czy BMW przygotowuje motocykl z bokserem 1800 cm3?

BMW z bokserem o pojemności 1800 cm3? Normalnie potraktowalibyśmy ten projekt jako kolejną stylistyczną wprawkę customizera, ale współpraca BMW i niezależnego tunera coś na bardzo przypomina.

Pamiętacie jak powstało BMW R nineT? Na początku był to tylko Concept 90 – zgrabny projekt Rolanda Sandsa, znanego projektanta i customizera, który przygotował prototyp na 90. rocznicę powstania firmy Bayerische Motoren Werke.

 

 

Ten projekt łudząco przypomina tamtą sytuację – BMW wspólnie z japońskim tunerem Custom Work Zon przygotował koncept roadstera wyposażonego w potężnego boksera o pojemności 1800 cm3. Co ciekawe, silnik dostarczyła firma BMW.

 

Sam custom R18 jest bardzo surowy, można by rzec, że nawet rachityczny. Wąziutkie koła, maleńka tarcza hamulcowa i brak amortyzatorów jasno dają do zrozumienia, że to tylko koncepcja artystyczna twórcy, ale wielgachny bokser, stanowiący główną część motocykla bardzo nas intryguje.

 

Więcej o motocyklach BMW

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści