Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Przygoda na samochodowe prawko. Yamaha przygotowuje najmniejszy motocykl adventure Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Przygoda na samochodowe prawko. Yamaha przygotowuje najmniejszy motocykl adventure

Po udanym debiucie modelu Tenere 700, Yamaha przygotowuje jeszcze jedną niespodziankę adventure – model XT125. Zdjęcia szpiegowskie testowanego motocykla pojawiły się w indyjskich mediach społecznościowych.

Najmniejszy motocykl adventure jest nieobecny w ofercie Yamahy, jednak producent chyba dostrzegł potencjał, jaki motocykl ten ma w Europie. Mogą o tym świadczyć szpiegowskie zdjęcia opublikowane w indyjskich mediach społecznościowych.

Może się oczywiście zdarzyć, że XT125 trafi tylko na rynki azjatyckie, ale trudno wyobrazić sobie, by Yamaha nie wykorzystała potencjału tego segmentu w Europie. Tym bardziej, że na początku roku, Yoshihiro Hidaka, prezes i dyrektor generalny Yamaha zapowiadał wprowadzenie na rynek wielu nowych motocykli.

 

Najmniejszy motocykl adventure napędzany będzie jednocylindrowym, chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 124 cm3. Na zdjęciu widać tylny hamulec bębnowy, ale to rozwiązanie znajdzie się tylko w motocyklach przeznaczonych na rynki azjatyckie. Z XT125 toczyć się będzie na 21-calowym kole z przodu i 18-calowym z tyłu.

 

Data premiery i cena motocykla nie są na razie znane.

 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści