Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Promocja na Alpinestars - teraz kupisz taniej nawet o 15%! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Promocja na Alpinestars - teraz kupisz taniej nawet o 15%!

Rozpoczęła się przedwakacyjna promocja na kolekcję szosową Alpinestars! Inter Motors uruchomił właśnie nowy sklep on-line i z tej okazji przygotował taką niespodziankę. W niższych cenach kupicie teraz wszystkie produkty z kolekcji szosowej Alpinestars 2016, a maksymalny rabat 15 %, udzielany jest przy zakupie minimum dwóch produktów.

Przy zakupie jednej rzeczy z kolekcji Alpinestars otrzymacie natomiast rabat w wysokości 10%, ale uwaga trzeba się spieszyć, bo promocja potrwa tylko do 30 czerwca 2016.


Jak to działa? Akcja jest prosta i nie ma w niej żadnych kombinacji „typu rabat na tańszą rzecz”. Zakupy możecie łączyć dowolnie, bez względu na ich wartość, a przy zakupie dwóch elementów otrzymujecie rabat 15%. Kalkulacja jest prosta.


Przykładowy zestaw: Buty S-MX 6 (cena regularna 929 zł) + kołnierz NECK WARMER (cena regularna 62 zł) kosztowały dotychczas 991 zł. Teraz w promocji taki zestaw z rabatem 15% kosztuje 842 zł. W tej opcji oszczędzasz 149 zł.


Szukaj okazji, bo jest w czym wybierać. Inter Motors udostępnił do promocji 390 różnych produktów z kolekcji 2016. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i przecenami.


Najszybciej wszystkie oferty sprawdzisz na nowym www.intermotors.pl, gdzie również zrobisz zakupy. Jeżeli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych, to zapraszamy cię do jednego z 28 oddziałów Inter Motors lub do jednego z 30 Certyfikowanych Dilerów Alpinestars.


Zapraszamy! Odwiedź nową stronę, www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

 

Trwa promocja na produkty Alpinestars

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Trwa promocja na produkty Alpinestars Trwa promocja na produkty A...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści