Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Projekt Lato, czyli wielkie przedsięwzięcie Motogenu zakończone sukcesem! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Projekt Lato, czyli wielkie przedsięwzięcie Motogenu zakończone sukcesem!

Uffff! Po dwóch miesiącach zakończyliśmy Projekt Lato. Zanim pochwalimy się ostatecznymi wynikami, najpierw kilka słów o tej niepowtarzalnej, nietuzinkowej i unikalnej w świecie motocyklowym inicjatywie. Na czas wakacji postanowiliśmy zmienić siedzibę redakcji z warszawskiej, na bardziej ciekawe, malownicze wręcz miejsce. Wybór padł na Gdańsk, którego starówka należy do jednej z najpiękniejszych w Polsce i okolicach.

Trójmiasto to doskonała motocyklowa baza wypadowa w bezpośredniej okolicy Bałtyku, poprzecinana wzniesieniami oraz krętymi drogami Kaszub. W samym Gdańsku znaleźliśmy mnóstwo plenerów industrialnych, starych kamienic, zabytków, a w niedalekiej okolicy nadmorskie klify  Rewy czy malownicze porty na Półwyspie Helskim czy Mierzei Wiślanej. To doskonałe warunki do testowania motocykli oraz wymarzone plenery zdjęciowe niedostępne w stolicy. Oprócz samych testowanych sprzętów chcieliśmy również poznać trójmiejskie środowisko motocyklowe, przy okazji organizowanych przez nas dni otwartych w salonach testowanych marek, w kinie motocyklowym, które również zaaranżowaliśmy czy wreszcie podczas wspólnych spotkań na plaży w Jelitkowie.

 

 

Całą akcję podzieliliśmy na tygodnie danych marek, przez siedem dni koncentrując się na nowościach każdej z nich, wspominając historię czy ciekawostki konstrukcyjne charakterystyczne dla producenta. W tym czasie na portalu niemal odeszliśmy od słowa pisanego na rzecz mediów społecznościowych, robiąc relacje na żywo na Facebooku, publikując fotki i filmy na Instagramie oraz tworząc galerie jedynych w swoim rodzaju zdjęć.

 

W ciągu 7 tygodni przetestowaliśmy 33 motocykle 11 producentów (Honda, Yamaha, Benelli, Kymco, BMW, Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, SYM, Mondial oraz Harley Davidson). Najtańszym z nich był SYM Fiddle za 8400 zł, w którym wprost zakochał się nasz naczelny, najdroższy zaś Harley Davidson Street Glide Special za grubo ponad 125 tysięcy złotych.

 

W tym czasie pokonaliśmy ponad 7000 km, zrobiliśmy 82 relacje na żywo na Facebooku docierając do blisko miliona (940 tysięcy) użytkowników. Z pewną częścią testowanych motocykli nakręciliśmy materiały video oraz wykonaliśmy sesje zdjęciowe sukcesywnie publikowane na portalu. Na instagramowym profilu Motogen.pl opublikowaliśmy „na gorąco” prawie 100 zdjęć, a na naszym kanale YouTube ukazywały się i ukazywać się będą kolejne video produkcje nagrane podczas wakacji. https://www.youtube.com/channel/UCbp1JNLWvtoEA7Xl-QERxqQ?view_as=subscriber

To wszystko, bez ukrywanej przyjemności, robiliśmy dla Was, żebyście jak najwięcej dowiedzieli się o powyższych markach i ich nowościach, aktualnych modelach, historii czy naszej opinii dotyczącej danego sprzętu.

 

Cieszymy się, że byliście z nami!

 

Na koniec, jak w każdej relacji na żywo, chcielibyśmy wymienić strategicznych partnerów biznesowych Projektu Lato czyli marek: ENEOSBGŻI’M Inter Motors oraz TRW bez których owy projekt by nie powstał. Dziękujemy!

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści