Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Problemy z systemem CEPiK 2.0 - nie zarejestrujesz swojego pojazdu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Problemy z systemem CEPiK 2.0 - nie zarejestrujesz swojego pojazdu

Zarejestrowanie pojazdu to loteria a nawet 90% operacji jest wprowadzanych ręcznie. W pierwszym dniu działania systemu w całym kraju zarejestrowano zaledwie 9800 pojazdów.

Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu systemu CEPiK 2.0. Jak się okazuje wdrożenie nie przebiegło łatwo i bezproblemowo...

 

Wspomniany pierwszy dzień działania systemu w Warszawie wypadł dramatycznie: do południa zarejestrowano 300 aut, a na Mokotowie 21 pracownikom udało się wprowadzić do rejestru zaledwie....10 aut.

 

 

Jak się okazuje taka operacja była loterią - czasem danego samochodu nie udało się zarejestrować przy jednym okienku, przy kolejnym bez problemu. W Szczecinie urzędy odsyłały petentów na inne terminy.

 

Problemy pojawiały się także w stacjach diagnostycznych, niektóre łączyły się z CEPiKiem bez przeszkód, a niektóre nie miały dostępu do bazy danych.

 

Mamy nadzieję, że w najbliższych dniach sytuacja się ustabilizuje, chociaż wciąż docierają do nas głosy (Poznań), że nie wszystko funkcjonuje tak, jak powinno.

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści