Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Praca w centrali Inter Motors: Największe możliwości – tylko u największych! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Praca w centrali Inter Motors: Największe możliwości – tylko u największych!

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w branży motocyklowej i czujesz, że razem z nami możesz tworzyć najlepszą ofertę odzieży, części i akcesoriów dla motocyklistów to aplikuj na jedno z kilku stanowisk pracy w centrali Inter Motors.

Właśnie teraz jest najlepszy czas na zmiany i właśnie teraz otwierają się dla ciebie nowe możliwości. Oferta pracy w Inter Motors kierowana jest do kandydatów o różnych stopniach doświadczenia zawodowego, począwszy od młodszych specjalistów i specjalistów zarówno ds. części zamiennych jak i odzieży i akcesoriów, a na ofertach dla osób z większymi kompetencjami na stanowiskach Product Manager kończąc!

 

Aktualne oferty pracy:


Młodszy Specjalista ds. Produktu: dowiedz się więcej i aplikuj!

 

Specjalista ds. Produktu: dowiedz się więcej i aplikuj!

 

Specjalista ds. Zamówień: dowiedz się więcej i aplikuj!

 

Product Manager: dowiedz się więcej i aplikuj!

 

Aplikując do nas, pamiętaj, że stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy to standard. Ponadto oferujemy bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych dobranych do indywidualnych potrzeb, a także otwieramy się na twoją kreatywność i niestandardowe pomysły.

oceń ten materiał:
Jest praca w centrali Inter Motors Jest praca w centrali Inter...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści