Praca w BMW Motorrad w Białymstoku - Motogen.pl

Opis stanowiska:

– Sprzedaż motocykli marki BMW,
– Aktywne pozyskiwanie i budowa trwałych relacji z nowymi klientami,
– Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
– Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych.

Wymagania:

– Pasja do motocykli, znajomość środowiska motocyklowego,
– Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
– Wykształcenie minimum średnie,
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– Determinacja oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
– Orientacja na osiąganie celów,
– Znajomość obsługi komputera,
– Prawo jazdy kat. A i B.

Oferujemy:

– Stabilne warunki zatrudnienia,
– Niezbędne narzędzia pracy,
– Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

CV ze zdjęciem, z opisem dotychczasowych doświadczeń zawodowych i dodatkowych umiejętności prosimy przesyłać na adres e-mail [email protected]W tytule maila wpisując: Nr Ref. D.ds.S.M /11/2014. Firma Auto-Breczko zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej o motocyklach BMW