Praca: Inter Motors poszukuje specjalisty - Motogen.pl

Opis stanowiska:

1/ Bieżące administrowanie głównym kontem marki oraz doglądanie pomniejszych,

2/ Otwarta i szczera komunikacja z klientem,

3/ Praca z zawartością graficzną treści,

4/ Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem reklamy facebook ADS,

5/ Praca z narzędziami do monitoringu i analizy danych oraz graficznych.

Wymagania:

1/ Otwartość, łatwość nawiązywania relacji,

2/ Znajomość branży social media,

3/ Znajomość branży motocyklowej,

4/ Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych w Facebook ADS,

5/ Mile widziana podstawowa znajomość Google Analytics

6/ Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

7/ Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy

8/ Zdolność analitycznego myślenia.

9/ Samodzielność

Oferujemy:

1/ Komfortowa forma zatrudnienia

2/ Atrakcyjne warunki pracy

3/ Ciekawy i przyszłościowy projekt

4/ Możliwość realizowania własnych pomysłów

5/ Fajną atmosferę w zespole