-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Powstanie fabularny film o Isle of Man TT Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Powstanie fabularny film o Isle of Man TT

Podczas Toronto International Film Festival poinformowano o rozpoczęciu prac nad filmem fabularnym, którego akcja skupi się wokół Isle of Man Tourist Trophy.

Autorem scenariusza, reżyserem i producentem filmu będzie Ben Younger. Wygląda na to, że pomysł na fabułę jest typowo amerykański. Ze szczątkowych informacji wynika, że film będzie opowiadał o emerytowanym zawodniku, który postanowi raz jeszcze zmierzyć się ze słynnym Mountain Course.

 

Ben Younger ma nakręcić fabularny film o Isle of Man TT

Ben Younger tak opowiada o pomyśle na film:

„Tourist Trophy to ostatni, wielki i niebezpieczny wyścig na świecie i jestem podekscytowany na samą myśl o pokazaniu go szerszej publiczności. Swoje życie na Wyspie Man straciło 262 zawodników. Chcę by ich historii stało się zadość.”

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w marcu 2017 roku. Nie jest to pierwsza przymiarka reżysera do nakręcenia filmu w klimatach wyścigowych. W 2011 roku Young miał współtworzyć film o wyścigach samochodowych, który zamówiło Warner Bros. Produkcja nigdy nie ruszyła. Jakie będą losy filmu o Tourist Trophy i kto w nim wystąpi? Tego dowiemy się zapewne już wkrótce. Warto wspomnieć, że Ben Younger kiedyś sam dosiadał motocykla jako zawodnik.

 

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Dotychczas mogliśmy oglądać jedynie filmy dokumentalne o Tourist Trophy Dotychczas mogliśmy oglądać...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści