Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Podróżujesz motocyklem? Ten sprzęt zwali Cię z nóg! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Podróżujesz motocyklem? Ten sprzęt zwali Cię z nóg!

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami, powoli podejmujemy decyzje o tym, jakim sprzętem będziemy podróżować w tym roku. Warto w tym czasie zwrócić uwagę także na rosnące w siłę marki niszowe, których motocykle niejednokrotnie wyróżniają się jakością wykonania, funkcjonalnością i stylem, a pozostają w zasięgu portfela. Jedną z takich marek niewątpliwie jest rosnący w siłę Indian, oferujący motocykle najwyższej klasy.

Dlatego zanim przysiądziesz się do jakiegokolwiek baggera czy turystyka, zapoznaj się z modelami Indian: Chieftain, Chieftain Limited i Roadmaster - zapewniamy, że wychodząc z salonu Indiana, twoje wymagania co do niuansów, jakości i funkcjonalności urosną przynajmniej o jeden poziom. Z najbardziej znaczących detali na największe uznanie zasługuje polska wersja Indian Ride Command - systemu interaktywnego z nawigacją, systemem audio, komputerem pokładowym i innymi przydatnymi funkcjami. Silnik o pojemności 1811 cm3 i 150 NM momentu obrotowego może pochwalić się niezwykłą kulturą pracy i elastycznością (wszystkie sprzęty wagi ciężkiej napędza jednostka Thunder Stroke 111, która została dostosowana w tym roku do potrzeb europejskiego rynku). Jednak nie tylko silniki grają w motocyklach Indian istotną rolę. Każdy znawca branży zna legendę owianą wokół najstarszej amerykańskiej marki motocyklowej, wraz z jej zamiłowaniem do pięknej formy, stylu i niezawodności. W skrócie - te sprzęty są po prostu zjawiskowe i bezawaryjne.

 

Warto poświęcić trochę czasu i odwiedzić jeden z pięciu autoryzowanych salonów Indian w Polsce, albo wybrać się na Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie lub wystawę Poznań Motor Show, gdzie Indian planuje pokazać kilka flagowych modeli, w tym także motocykle turystyczne. Warto wiedzieć, że importer oferuje leasing 102% na wszystkie modele z oficjalnej dystrybucji.

 

Informacje i parametry techniczne motocykli Indian znajdziecie na www.indianpoland.com

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści