Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Inne testy Plecak Alpinestars Tech Aero - motocyklowy nie tylko z nazwy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Plecak Alpinestars Tech Aero - motocyklowy nie tylko z nazwy test, opinie i oceny

Alpinestars Tech Aero to plecak stworzony dla motocyklistów. I nie jest to tylko marketingowe gadanie.

Głównym atrybutem Alpinestars Tech Aero, nieczęsto spotykanym w innych plecakach – także tych stricte motocyklowych, jest sprytna kieszeń z elastyczną opończą do zamocowania kasku. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale nie tylko wtedy, gdy musimy bezpiecznie przewieźć drugi kask, ale także, kiedy nie mamy za bardzo co zrobić z własnym po przyjeździe do miejsca docelowego. Wkładamy kask w specjalną przegródkę i mamy wolne ręce.

 

Zobacz także: Plecak dla motocyklisty - Alpinestars Charger R

 

Kolejnym ciekawym i wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w plecaku Tech Aero jest dodatkowa peleryna, którą możemy założyć podczas deszczu. Jest to przydatne szczególnie w tych mocno chlapiących na plecy motocyklach (głównie sportowych z filigranowym tylnym błotnikiem, bądź zupełnie go pozbawionych).

 

Plecak Alpinestars Tech Aero

 

Użytkownicy szybszych motocykli docenią wygodę szelek oraz możliwość spięcia plecaka na wysokości klatki piersiowej i bioder dodatkowymi pasami. Na plecach w specjalnej przestrzeni zapinanej zamkiem błyskawicznym możemy umieścić ochraniacz kręgosłupa („żółwia”). W tym samym miejscu zamiast tego możemy umieścić worek camelbaka.

 

Plecak ma kanały, którymi można przeprowadzić przewód do worka z napojem. W początkowym okresie użytkowania irytował nas nieco zamek błyskawiczny głównej kieszeni, który z małym oporem przechodził przez dwa punkty wzmocnienia przedniej pokrywy. Po dłuższym użytkowaniu przestaliśmy zauważać ten mankament. Do końca nie wiadomo, czy za sprawą tego, że element się „dotarł”, czy dlatego, że po prostu nauczyliśmy się poprawnej obsługi.

 

Od strony codziennego użytkowania zwraca uwagę dość dobre uporządkowania przestrzeni bagażowej. Ilość kieszeni wydaje się wystarczająca. Cieszą też liczne drobne schowki, w których można ukryć drobiazgi, jak ładowarki, kable itp.

 

Plecak jest dość kompaktowy i wygodny do codziennego użytku. Kiedy jednak przyjdzie przewieźć nam coś większego, możemy rozsunąć suwak i zwiększyć przestrzeń bagażową do 24 l pojemności.

 

Plecak Alpinestars Tech Aero można nabyć w sieci sprzedaży Intermotors. Jego cena to 569 zł.

Redaktor naczelny
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Plecak Alpinestars Tech Aero

12
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści