-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Inne testy Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu test, opinie i oceny

Do naszej redakcji kilka miesięcy temu trafiła plandeka motocyklowa Moretti w rozmiarze L. Dzięki swojej niemałej powierzchni pozwala przykryć naszego długodystansowego Bartona nawet wówczas, gdy ma założony kufer.

Plandeka Moretti jest dobre wykonana, a szwy wyglądają na solidne i, jak na razie nic nie wskazuje na to, aby miało być inaczej. Ciekawostką są dwa oczka w przedniej części plandeki obszyte czerwoną lamówką. Dzięki tym otworom możemy przepleść przez plandekę linkę zabezpieczającą lub blokadę typu U-lock i uchronić ją przed kradzieżą. Na środku plandekę wyposażono w ekspander z szybkozłączką, aby móc spiąć motocykl pod spodem i uchronić plandekę przed zerwaniem.


Opady (zarówno deszczu, jak i śniegu), jakie towarzyszyły testom plandeki, pokazały, że ma bardzo dobre własności antyabsorbcyjne. Po zdjęciu mokrej czy ośnieżonej plandeki wystarczy energiczny ruch i większość wilgoci udaje się z niej zrzucić. Dzięki temu do schowka czy kufra wkładamy właściwie suchy pokrowiec.


Producentem plandeki jest Moretti Parts. Znaleźć ją można w dobrych sklepach motocyklowych. Dostępna jest w kolorze czarnym i rozmiarach S (203x83x135 cm), M (229x125x92 cm), L (246x127x93 cm), XL (277x141x130 cm). Cena to 60-80 zł.

 

Plandeka Moretti

Redaktor naczelny
Oceń ten materiał:
Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu Plandeka motocyklowa Moretti
Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu - fot. 2 Plandeka motocyklowa Moretti
Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu - fot. 3 Plandeka motocyklowa Moretti - mocowanie od dołu
Plandeka motocyklowa Moretti – dobra ochrona jednośladu - fot. 4 Plandeka motocyklowa Moretti - mocowanie od dołu
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści