-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Piotr "Fragment" Frąckiewicz i jego motocykl do stuntu [wideo] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Piotr "Fragment" Frąckiewicz i jego motocykl do stuntu [wideo]

Przy okazji dni otwartych salonu Liberty Motors w Warszawie rozmawialiśmy z czołowym polskim stunterem Piotrem "Fragmentem" Frąckiewiczem. Opowiedział nam o swoim motocyklu, który poddał wielu przeróbkom, stosując w nim m.in. klocki i tarcze hamulcowe oraz sety marki TRW.

Stunt to bardzo wymagająca dyscyplina i dla zawodnika, i dla motocykla. Zawodnik musi po prostu ćwiczyć, trenować, uczyć się nowych trików, a motocykl... Trzeba najpierw wybrać odpowiedni model, a potem go przerabiać, przebudowywać, malować. I wymieniać wiele elementów tak, by dostosować maszynę do swoich potrzeb.

 

- Dużo gazu i sprzęgło od razu - na tym polega stunt według Fragmenta. Proste? Tak się Wam tylko wydaje. Na wideo zobaczymy fragment pokazu Fragmenta i rozmowę o tym, jak dostosował swój motocykl do zawodów i pokazów stuntu. A potem kolejny fragment pokazu Fragmenta. Klikajcie i oglądajcie.

 

 

W motocyklu Fragment zainstalował klocki, tarcze i sety TRW

Tagi

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
Motocykl Fragmenta Motocykl Fragmenta
Piotr "Fragment" Frąckiewicz Piotr "Fragment" Frąckiewicz
W motocyklu Fragment zainstalował klocki, tarcze i sety TRW W motocyklu Fragment zainst...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści