Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Pierwsze wrażenia z jazdy czyli testujemy Moto Guzzi V85 TT na Sardynii Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Pierwsze wrażenia z jazdy czyli testujemy Moto Guzzi V85 TT na Sardynii

Osiemdziesiąt koni mechanicznych, osiemdziesiąt niutonometrów generowanych przez silnik o pojemności 853 ccm oraz masa 229 kg (pojazdu gotowego do jazdy) definiują osiągi tegorocznej nowości ze stajni Moto Guzzi, modelu V85 TT. O szczegółach opowie Brzoza aktualnie testujący Gutka po malowniczych drogach Sardynii!

 

Nam bardzo podoba się fakt, że Gutek pali zaledwie 4,9 l/100 km, co w połączeniu ze zbiornikiem o pojemności aż 23 litrów zwiastuje olbrzymi zasięg. Szprychowe koła o średnicy 17 i 19 cali ułatwią jazdę po drogach o kiepskich nawierzchniach a okrągłe światła w technologii LED z trybem do jazdy dziennej dodają stylu i nowoczesności w tym turystycznym "retroenduro".

 

V85 TT w czasie prezentacji...

 

O działaniu elektroniki i nowinkach technicznych dowiecie się z materiału wideo, istotny jest fakt, że motocykl będzie dostępny w regularnej sprzedaży już od połowy marca i ma kosztować w zależności od wersji 49 900 zł lub 51 900 zł (w wersji Premium). Interwał serwisowy wyniesie aż 10 tys. km.

 

 

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści