Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Patronat Motogen.pl: VI Stunt Open, IV Polish Stunt Cup oraz I Europe Stunt Cup 2017 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Patronat Motogen.pl: VI Stunt Open, IV Polish Stunt Cup oraz I Europe Stunt Cup 2017

Z miłości i pasji do motoryzacji oraz z pełnym zaangażowaniem, podtrzymujemy tradycję i kolejny raz przygotowaliśmy dla Was ucztę sportów motorowych. W tym roku mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych stunt riding’iem, zawodników, pasjonatów motoryzacji, fanów sportów ekstremalnych oraz wszystkich spragnionych wrażeń i dawki adrenaliny na mistrzostwa krajowe, turniej krajowy oraz turniej kontynentalny.

IV Polish Stunt Cup to już czwarta edycja Pucharu Polski. Składa się na nią seria zawodów sportowych organizowanych na terenie Polski. Będą to:

 

VI. STUNT OPEN - zawody rangi mistrzostwa krajowego , które będą jednocześnie pierwszą rundą IV Polish Stunt Cup 2017, organizowane w dniach 30.06-02.07.2017r. w KIELCACH przy okazji „DUB It! 2k17” zorganizowanym przez „DUB It! Tuning Festiwal”

 

 

 

II WARSAW EXTREME STUNT będą drugą edycją tej imprezy, a jednocześnie zaliczone zostaną jako runda finałowa IV pucharu Polski PSC 2017, który zorganizujemye w dniach 27-29.10.2017 w PTAK WARSAW EXPO przy okazji kolejnej edycji cyklu „WARSAW MOTOSHOW 2017”

 

 

 

 

 

 

I Europe Stunt Cup 2017 powstało w kolaboracji z PSC – Polish Stunt Cup. Z miłości do Stunt ridiingu pragniemy poszerzyć zmagania na skalę międzynarodową. Walczymy w tym momencie o pozyskanie europejskiej czołówki to zawody mistrzowskie na skalę europejską, które odbędą się w dniach 08-10.09.2017 na terenie Międzynarodowych Targów w Szczecinie przy okazji Targów Motoryzacyjnych AUTOSHOW.

 

Akrobacje, spektakularne sztuczki, jazda bez trzymanki, ryk silników, palona guma, krawędź i ogromna dawka adrenaliny. Dzięki naszym Sponsorom i Partnerom, przy wsparciu Mediów i Ambasadorów oraz dzięki Waszej obecności będziemy w stanie zorganizować wielkie widowisko. Przyjdź i zostań świadkiem zmagań sportowych czołowych zawodników polskiej oraz światowej sceny freestyle - stunt riding.

 

Przyjdź, a zagwarantujemy Ci niezapomniane przeżycia.

 

Regulaminy imprez oraz szczegóły na stronie www.polishstuntcup.pl

 

SPRAWDŹ TO!!!

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści