Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju PRZERAŹLIWIE niskie ceny z okazji Halloween w Salonach Liberty Motors Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

PRZERAŹLIWIE niskie ceny z okazji Halloween w Salonach Liberty Motors

Choć dla motocyklistów nieuchronnie zbliża się MARTWY sezon, to jednak w najbliższych dniach nie będą się nudzić. W sieci salonów Liberty Motors znajdą bowiem POTWORNĄ promocję, którą opanowały STRASZNE ceny. Spiesz się, za nim dla ciebie będzie już ZA PÓŹNO!

Wybierasz się na bal przebierańców, a nie wiesz za kogo się przebrać? Może za motocyklistę w nowiutkim kombinezonie, pachnącym świeżością kasku i nieskalanych rękawiczkach? Każda okazja jest dobra, by myśleć o swoim hobby – taka też nadarza się w najbliższym czasie. Z okazji Halloween Salony Liberty Motors przygotowały wyjątkową promocję. Wystarczy, że ze strony internetowej pobierzesz kupon i udasz się z nim do jednego z trzech Salonów Liberty Motors (dwa w Warszawie - ul. Łopuszańska i Połczyńska i jeden w Łodzi ul. Dąbrowskiego). Dzięki niemu dostaniesz do 50% rabatu na wybrane przez ciebie motocyklowe akcesoria. Śpiesz się – promocja trwa jedynie do połowy listopada!

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści