Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 3, OST.: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 3, OST.: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW

I wreszcie się udało, po wielogodzinnej nierównej walce z czasem osiągamy linię brzegową. Wpadamy na plażę, a słońce topi się w horyzoncie. Może gdyby nie przygody po drodze byłoby spokojniej? Może... o tym już się nie przekonamy.

Wyzwanie polegało na przejechaniu całej Polski od wschodu do zachodu słońca na stodwudziestkachpiątkach.

 

 

Miłego oglądania.


Projekt w skrócie:

72 litry przepalonego paliwa, 900 kilometrów trasy, 17 h w siodle i średnia prędkość wynosząca prawie 53 km/h – oto bilans podróży trzech dziennikarzy Motogen.pl: Szymona, Maćka i Kuby, którzy postanowili w najdłuższy dzień w roku zobaczyć wschód słońca w Bieszczadach, a zachód nad Bałtykiem. Ich pojazdy to: Yamaha YZF-R125 (15 KM), Junak RS125 (9,65 KM) i Honda MSX125 (9,8 KM).

 

Ekipa wyruszyła we wtorek o 4:22 z tarasu widokowego nad wsią Muczne w Bieszczadach. Jest to najdalej położona na południu Polski osada, do której skład dotarł dzień wcześniej o 22:00 przetransportowany wyjątkowo ładownym i funkcjonalnym Nissanem Navarra. Nad ranem było buro i ponuro, a wschód odbył się poza naszą świadomością – gdzieś daleko za chmurami. Jedyne co mogliśmy stwierdzić, to że wstał dzień. Nasze zadanie było proste: dotrzeć do Rozewia, czyli najdalej wysuniętego punktu na północy Polski przed zachodem. Udało się, ledwo, bo po drodze mieliśmy sporo przygód.  

 

Klikniej i oglądaj poprzednie odcinki. 

 

oceń ten materiał:
POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 3, OST.: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 3,...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści