-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Ostatnie dni zapisów na II edycję Rajdu Latarników Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Ostatnie dni zapisów na II edycję Rajdu Latarników

Ostatnie wolne miejsca czekają na motocyklistów, którzy chcą wziąć udział w II edycji Rajdu Latarników. Impreza ta, organizowana w dniach 9-11 września w Dolinie Charlotty na Pomorzu przez Stowarzyszenie Motopomocni.pl, łączy jazdę na orientację po asfalcie i bezdrożach z wyzwaniami na próbach sprawnościowych i podczas jedynego w Polsce przejazdu motocyklami po plaży z doskonałą zabawą w gronie pasjonatów motocyklowych. Yamaha Motor Polska od początku wspiera Rajd Latarników, kibicują i trzymają kciuki za uczestników Rajdu Latarników.

W drugi weekend września motocykliści z całej Polski ponownie wyruszą szlakiem latarń morskich, tym razem docierając do Darłowa, które zostało partnerem imprezy. Uczestnicy pokonają trzy niezależne trasy – asfaltową i dwie adventure, w tym jedną dzienną i jedną nocną z dojazdem na rozświetloną pochodniami plażę. A że Rajd Latarników to motocyklowa impreza na orientację, w której od prędkości ważniejsze są przyjemność podróżowania i poznawania tego, co nowe, to uczestnicy będą pokonywać trasy według map przygotowanych przez organizatora. Po drodze czekają ich próby sprawnościowe na motocyklach i oryginalne zadania do wykonania na punktach kontrolnych zlokalizowanych w scenerii tajemniczych bunkrów, urokliwych skansenów, folwarków i historycznych zagadek, z których słynie Pomorze.

„Dziękuję za spełnienie marzeń” – tak skomentował swój przejazd motocyklem po plaży jeden z uczestników pierwszej edycji. Jak podkreślają motocykliści, największą wartością rajdu jest dla nich możliwość ponownego spotkania ludzi dzielących tę samą pasję i wspólne przeżywanie przygód podczas odkrywania uroków regionu.

Wszędzie dobrze, ale w Dolinie Charlotty najlepiej! Bez wątpienia niepowtarzalny klimat Rajdu Latarników tworzy baza zlokalizowana 10 km od morza, w przepięknej i przyjaznej motocyklistom Dolinie Charlotty. Na uczestników motocyklowych zmagań czeka gościniec na wodzie z licznymi atrakcjami w postaci toru enduro, zaplecza gastronomicznego, wieczornego ogniska, muzyki na żywo, konkursów z nagrodami i wielu innych niespodzianek. Zapraszamy do udziału w II Rajdzie Latarników!

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.rajdlatarnikow.motopomocni.pl oraz www.facebook.com/Rajdlatarnikow

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Rajd Latarników 2016 Rajd Latarników 2016
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści