Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Ola Kutz pod skrzydłami Motogen.pl Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Ola Kutz pod skrzydłami Motogen.pl

Postanowiliśmy objąć patronatem Olę Kutz. Jak sama o sobie pisze "jest wrażliwa również na sztukę motoryzacji. którą chce wynosić na coraz wyższe poziomy. Sztuka i motoryzacja są wpisane w historie rodowe, zatem wyzwania ma we krwi. Artystka na motocyklu, to uczyniła już jej Babcia. Ściga się samochodami legendarnymi, w teamie z Grzegorzem Baranem mercedesem 123 coupe."

"Posiada licencje enduro i jak mówi z pasji i szaleństwa wjeżdża na najtrudniejsze trasy. Prowadziła ukochany przez widzów program "Ola w trasie", później "Najgorszy Polski Kierowca" /ttv, tvn turbo i tvn/ Współpracuje z Motowizją i zaprasza na Polish Stunt Cup czyli puchar Polski a wkrótce Europy w Stuncie motocyklowym.

 

 

 

Angażuje się mocno społecznie i działa charytatywnie, jest Ambasadorem przedsięwzięć motoryzacyjnych np Race To Home. Wspiera najlepszych moto zawodników i widowiskowe dyscypliny, utworzyła też ligę moto kobiet Kutz Power.

 

Gdzie jest najlepsza energia dowiemy się jadąc z Olą!"

 

Profil Oli na FB: https://www.facebook.com/OlaKutz.TTV/

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści