Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Odwiedzimy Góry przeklęte w Albanii Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Odwiedzimy Góry przeklęte w Albanii

Na przełomie czerwca i lipca 2014 roku, Moto Muminki wyruszają w podróż motocyklową po Bałkanach. Przez 23 dni będą odwiedzać najciekawsze zakątki Albanii, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny.

Najważniejszymi punktami w programie ich wyjazdu są albańskie „Góry przeklęte”, dolina Vermosh, przejazd drogami sh 20, sh 21, Park Narodowy Theth.

 

Po drodze chcą też zobaczyć kanion rzeki Piva, Park Narodowy Durmitor i Zatokę Kotorską w Czarnogórze. Cały czas wyszukują nowe miejsca, które chcą odwiedzić. Informacje o nowych odkryciach będą zamieszczane na blogu. Relacje osób które były w Albanii są bardzo rozbieżne - od zachwytu po przerażenie. To podsyca ich ciekawość i wzmaga chęć zmierzenia się z innością tego kraju. Lubią miejsca z charakterem. Za kilka lat nie zobaczymy już Albanii takiej jaka jest obecnie: nieskażonej masową turystyką i pięknej w swej prostocie.

 

Ich środkiem transportu będzie enduro-turystyczny motocykl Honda Transalp. Daje on poczucie wolności. Pozwala na relatywnie tanie podróżowanie, a jazda nim przez albańskie górskie drogi będzie dla nich wyzwaniem. MOTOGEN. objął patronatem ich wyprawę i będziemy Wam na bieżąco zdawać relacje z ich podroży.

 

O przygotowaniach do wyprawy możecie przeczytać tutaj.

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści