-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Obława na motocyklistów w Szczecinie – nowe fakty Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Obława na motocyklistów w Szczecinie – nowe fakty

Puszcza Bukowa pod Szczecinem to kompleks leśny dość popularny wśród użytkowników enduro i crossów. Policja i Straż Leśna sukcesywnie urządzają obławy na nielegalnych motocyklistów jeżdżących po lesie. Ta z ostatniego weekendu okazała się wyjątkowo nieudana.

W miniony weekend do Puszczy Bukowej przyjechało kilkadziesiąt aut Straży Leśnej oraz policyjnych radiowozów. Mimo poszukiwań nie znaleziono żadnego motocyklisty czy użytkownika quada. Spore środki, również finansowe przeznaczone na akcję poszły w przysłowiowe błoto.

 

 

Po całej obławie zaczęto zastanawiać się nad jej zasadnością. Nawet w kręgach administracyjno-rządowych wzbudziła mieszane uczucia. Motocykliści z okolicy zwracają także uwagę, że gniazda lęgowe czy wiekowe drzewa są przez nich praktycznie nie uszkadzane w przeciwieństwie do maszyn służących do wyrębu lasu, ryjących ściółkę nie współmiernie bardziej. Faktem jest, że maszyny działają legalnie.

 

Odpowiedź na pytanie, czy obława faktycznie jest potrzebna, czy raczej robią z działań pokazówkę przed zbliżającymi się wyborami pozostawiam Wam…

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści