-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Nowy kask BMW System 7 Carbon - dwa w jednym - teraz 500 zł taniej! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Nowy kask BMW System 7 Carbon - dwa w jednym - teraz 500 zł taniej!

Wyjątkowa oferta dla fanów marki BMW, kask System 7 Carbon aż o 500 zł taniej! Dwa w jednym, bo to najlepsze określenie dla tej bawarskiej nowości, ponieważ bardzo wygodnie, bez żadnych narzędzi możemy odpiąć część szczękową i cieszyć się kaskiem typu jet.

Dwa kaski w jednym? Tak, teraz to możliwe, a najważniejsze, że obie formy kasku System 7 Carbon są homologowane. W nowym Systemie 7 Carbon mamy również znacznie rozszerzone pole widzenia i w pełni zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną. Zoptymalizowana aerodynamika i aeroakustyka sprawiły, że obecnie jest to jeden z najcichszych kasków dostępnych na rynku. Całość skorupy wykonana jest z włókna węglowego, co pozwoliło uzyskać bardzo niską wagę jak na kask szczękowy (1580 gramów), a to z kolei wpływa na zredukowanie zmęczenia i większą wygodę, a zarazem maksymalne bezpieczeństwo kierowcy. Opcjonalnie kask możemy wyposażyć w system komunikacji BMW Motorrad, który umożliwia niemalże wszystko: połączenie Bluetooth z pasażerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczem MP3 i jednocześnie z Navigatorem BMW Motorrad. Brzmi nieźle! Oferta ważna do 30.08.2019, produkt dostępny u wszystkich dealerów biorących udział w promocji i obowiązuje tylko dla klientów indywidualnych.

 

Więcej informacji i lista dealerów na stronie producenta.

 

 

Więcej o motocyklach BMW
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści