Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowy V-Max będzie trójkołowcem. Yamaha uzupełnia dokumentację patentową Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowy V-Max będzie trójkołowcem. Yamaha uzupełnia dokumentację patentową

Yamaha V-Max na trzech kołach? Producent rozwija koncepcję następcy kultowego motocykla rozwiniętej o dodatkowe koło i… zupełnie inny system zawieszenia niż ten w Nikenie.

Do nowych dokumentów patentowych, które producent złożył 13 września, dotarł portal morebikes.co.uk. Yamaha uzupełniła dokumentację z kwietnia, w której po raz pierwszy pojawiły się informacje o możliwym następcy kultowego V-Maxa.

 

 

W kwietniowych szkicach wyraźnie można było dostrzec charakterystyczną linię V-Maxa, najnowsze rysunki techniczne potwierdzają tylko tamte wnioski, tym bardziej, że mowa jest także o pojemności 1 674 cm3, czyli prawie takiej samej jak poprzednia generacja.

 

Porównanie sylwetek ostatniego V-Maxa z trójkołowym...

 

Co ciekawe, trójkołowy V-Max otrzyma całkiem inne niż w Nikenie zawieszenie z przodu.Będzie ona oparte na systemie wahaczowym, podobnym do tego, który stosuje się w samochodach. Decyzja o dwutorowym rozwijaniu technologii przedniego zawieszenia w trójkołowcach może wydawać się zaskakująca, jednak wyraźnie pokazuje strategię Yamahy dotyczącą tych pojazdów w najbliższej przyszłości...

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści