Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowy Triumph Bonneville Speedmaster już za dwa tygodnie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowy Triumph Bonneville Speedmaster już za dwa tygodnie

Odświeżony Triumph Bonneville Speedmaster zadebiutuje już 3 października. Brytyjski cruiser otrzyma prawdopodobnie nowy, chłodzony cieczą silnik, znany z Bonneville’a T120.

Zgodnie z zapowiedziami, powiększa się gama motocykli Triumph napędzanych nowym, rzędowym twinem chłodzonym cieczą. Jednostka występuje w dwóch pojemnościach, 1200 cm3 (T1200) oraz 900 cm3 (T100) i aktualnie montowana jest w modelu Bonneville. Kolejnym motocyklem z tym silnikiem będzie cruiser Speedmaster.

 

 

 

 

 

Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale mamy przeczucie graniczące z pewnością, że do Speedmastera trafi większy silnik. Triumph obiecuje osiągi “wiodące w klasie”, musi więc mieć skąd je wziąć. O wszystkim przekonamy się ostatecznie w dniu premiery, 3 października.

 

Polityka premier u Triumpha jest ostatnio taka, że w ramach poszczególnych serii najpierw wypuszczany jest mocniejszy i bardziej ekscytujący model, do którego jakiś czas później dołącza młodszy brat. Możemy się więc spodziewać w przyszłym roku Speedmastera T100.

 

 

 

 

 

 

Więcej o motocyklach Triumph

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści