Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Nowy Knox Aegis - twoje plecy są jeszcze bezpieczniejsze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Nowy Knox Aegis - twoje plecy są jeszcze bezpieczniejsze

Aegis to doskonale znany i ceniony protektor pleców, który na swoją renomę zapracował rozwiązaniami, nie obecnymi w produktach konkurencji.

Tegoroczna edycja wygląda inaczej – od tego roku Knox to głównie kolor czarny i żółty oraz działa inaczej – czytaj jeszcze lepiej chroni plecy.

 

Aegis pozostaje jednym z najbardziej „szczupłych“ i elastycznych „żółwi“ motocyklowych na świecie. Budowa plastra miodu sprawia, że protektor doskonale dopasowuje się do kształtu kręgosłupa i chroni go na całej długości. Niewielka grubość pozwala także swobodnie włożyć i dopasować Aegis, nawet pod mocno opinającymi kierowcą kurtkami lub kombinezonami.

 

W 2014 roku Knox Aegis przeszedł kolejną próbę certufikacyjną, otrzymując najnowszy standard dla protektorów pleców EN1621-2:2014 poziomu 2 oraz przechodząc testy w temperturze +40C i -20C, stając się jednym z nielicznych „żółwi“ utrzymujących swoje właściwości nawet w jesienno-zimowej częsci sezonu.
Aegis to także doskonała wentylacja, zapewniana przez technologię otwartych ogniw.


Agielski produkt wyspoażono w cały zestaw mocowań i pasów, pozwalających na dokładne umiejscowienie „żółwia“ na plecach. Aegis produkowany jest w aż 7 rozmiarach – pasujących dzieciom, kobietom i mężczyznom. Dodatkowo do protektora dokupić można certyfikowany (CE) ochraniacz klatki piersiowej.


Kolor: czarny/żółty
Cena: od 295 PLN (dziecięcy) do 546 PLN

 

Więcej informacji: www.knox.com.pl

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Knox Aegis Knox Aegis
Knox Aegis Knox Aegis
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści