Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Nowości sprzed lat: Wielkie porównanie XT660Z, V-Strom 650, F800GS, Tiger 800 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Nowości sprzed lat: Wielkie porównanie XT660Z, V-Strom 650, F800GS, Tiger 800

Cyklem "Nowości sprzed lat" postanowiliśmy przypomnieć dawne testy motocykli, przeprowadzane przez portal Motogen.pl. Co nam się wówczas podobało? Jakie były wady i zalety? Tym razem przedstawiamy Wam porównanie motocykli, które dzisiaj stanowią mocną koalicję sprzętów doskonałych do dalekich wyjazdów po różnych nawierzchniach. Chociaż recepta na stworzenie każdego z nich była inna, porównywalnie dobrze sprawdziły się w naszym teście. Przed wami porównanie Yamahy XT600Z, Suzuki V-Storm 650, BMW F800GS oraz Triumpha Tigera 800.

Jeden z najprzyjemniejszych testów, jakie przeprowadzaliśmy na łamach portalu Motogen.pl. Druga połowa września, śliczna, polska jesień, słońce i temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza. Droga ekspresowa z Warszawy do Wrocławia nie była jeszcze czynna, a piękno Gór Izerskich, w których testowaliśmy wspomniane motocykle na długo zapadły w naszych głowach.

 

 

Do dzisiaj pozostał to w naszych odczuciach jeden z najlepszych rejonów do testowania motocykli. A same motocykle...po prostu nam nie przeszkadzały, zapewniając komfort,  prowadzenie, konsumpcję czy osiągi takie, jakich oczekiwaliśmy.

 

Więcej o nich przeczytacie w  materiale z 2011: http://www.motogen.pl/Yamaha-XT660Z,-Suzuki-V-Strom,-BMW-F800GS,-Triumph-Tiger-800,7960.html

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści