Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowość Modeki: Upswing – kurtka i spodnie do starcia z miejskim żarem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowość Modeki: Upswing – kurtka i spodnie do starcia z miejskim żarem

Lato rozszalało się w najlepsze. Temperatura dobija nawet do 40 stopni w środku zakorkowanego miasta. Zamiast na samą myśl o założeniu motocyklowych ciuchów ocierać czoło, wystarczy odpowiednio się przygotować do starcia z miejskim żarem. W siodle nie ma co liczyć na klimę, pozostaje więc sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, jak nowoczesna, lekka, niechłonąca wilgoci i bardzo przewiewna odzież motocyklowa. Dokładnie taka jak zupełna nowość w ofercie Modeki – komplet Upswing.

Receptą na sukces jest nie tylko nowoczesny design, ale przede wszystkim zastosowane materiały i patenty pozwalające na maksymalną przewiewność. Lekki i wytrzymały poliester 500D został zgrabnie połączony z obszernymi panelami z siateczki mesh, którą umiejscowiono wszędzie tam, gdzie najbardziej potrzeba wydajnego przepływu powietrza.

 

Komplet Upswing nie zasługiwałby na miano motocyklowego, gdyby nie został również wyposażony w certyfikowane protektory na barkach, łokciach i kolanach (ochraniacze na kolanach i łokciach można regulować dostosowując tym samym ich położenie do swojej budowy). Piankę absorbującą uderzenia Crash Foam na plecach i biodrach można zastąpić certyfikowanymi protektorami SAS-TEC®. Dodatkowo o bezpieczeństwo dbają odblaskowe wstawki 3M Scotchlite™.

 

Komplet Upswing jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny-szary, lub popielaty. Dzięki pięciu kieszeniom (trzy w kurtce oraz dwie w spodniach), wszystkie niezbędne drobiazgi będziesz mieć zawsze przy sobie, a zamek łączący kurtkę ze spodniami oraz regulacja w pasie, na rękawach oraz na końcach nogawek pozwolą stworzyć zgraną całość i dobrze ją dopasować. Oto najnowsza recepta Modeki na żar tropików w motocyklowym wydaniu!

 

Kurtka Upswing kosztuje 470 zł, spodnie 430 zł.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Kurtka na lato Modeka Upswing Kurtka na lato Modeka Upswing
Kurtka na lato Modeka Upswing Kurtka na lato Modeka Upswing
Spodnie na lato Modeka Upswing Spodnie na lato Modeka Upswing
Spodnie na lato Modeka Upswing Spodnie na lato Modeka Upswing
Kurtka na lato Modeka Upswing Kurtka na lato Modeka Upswing
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści