Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Nowe dźwignie hamulcowe TRW-Lucas bezpieczeństwo, ergonomia, wygląd Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Nowe dźwignie hamulcowe TRW-Lucas bezpieczeństwo, ergonomia, wygląd

Dźwignia hamulca, umieszczona na kierownicy twojego motocykla, jest jednym z najważniejszych jego elementów. To właśnie od jej prawidłowej pracy zależy czynne bezpieczeństwo - twoje i twojego pasażera. Dźwignie hamulcowe TRW-Lucas teraz jeszcze lepiej dopasowane do ciebie i twojego motocyka.

Frezowane metodą CNC z najwyższej jakości aluminium, dopracowane do perfekcji pod kątem ergonomii, bajecznie łatwe w montażu i obsłudze dźwignie hamulca marki TRW-Lucas występują w dwóch rodzajach: Racing oraz Street.

 

Dedykowane do motocykli wyścigowych klamki serii Racing, a do pojazdów drogowych serii Street, zapewniają optymalną kontrolę układu hamowania. Dzieki zastąpieniu dźwigienki systemem wielostopniowej regulacji kołowej, ustawienie idealnej odległości klamki od manetki stało się jeszcze prostsze i szybsze – nawet w rękawiczkach.

 

Ergonomiczna konstrukcja klamek TRW-Lucas zapewnia optymalny chwyt, co odgrywa niebagatelną rolę przy szybkości reakcji, nieważne czy to na torze, czy na ulicy.

 

Klamki serii Street posiadają chwyt o długości 80 mm z ustalonym punktem łamania w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, natomiast chwyt klamek wersji Racing jest o 30 mm krótszy.

 

Klamki TRW-Lucas występują w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, tytanowym oraz w specjalnym kolorze – złotym. Pokrętło regulacji standardowo występuje w kolorze czarnym, ale na zamówienie dostępne są również kolory: tytanowy, niebieski, czerwony, złoty i srebrny. Daje to niesamowitą możliwość dobrania dźwigni idealnie pod kolor twojego motocykla.

 

Wszystkie dźwignie oraz zestawy regulacji TRW-Lucas dostępne są także w postaci części zamiennych.

 

Wejźdź na stronę i dobierz dźwignię hamulca do twojego motocykla. Ceny poszczególnych produktów znajdziecie u dystrybutorów.

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści