Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowe Suzuki Katana - wiemy jak wygląda! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowe Suzuki Katana - wiemy jak wygląda!

Na nadchodzących targach Intermot Suzuki zaprezentuje w końcu długo wyczekiwaną Katanę, którą od kilku tygodni zapowiadały mało konkretne filmiki. W czwartej części materiałów promocyjnych zobaczyliśmy wreszcie sam motocykl i jesteśmy bardzo miło zaskoczeni!

O powrocie legendarnej Katany mówiło się od dawna. Już w zeszłym roku Suzuki zaprezentowało wersję koncepcyjną, opartą na modelu GSX-S750, która została ciepło przyjęta.

 

 

Już za niecałe dwa tygodnie odbędą się targi Intermot w Kolonii, na których zadebiutuje wersja produkcyjna. Szybki przejazd tą maszyną został pokazany na filmie promocyjnym, który został zamieszczony wczoraj:

 

 

To, co najbardziej nas cieszy, to kwadratowa przednia lampa, bardziej klasyczna niż w wersji koncepcyjnej. W połączeniu z kanciastą półowiewką skutecznie przywraca klimat lat 80 i 90. Nie wiemy natomiast nic o silniku i całej reszcie. Mamy podejrzenie, że Suzuki mogło pójść drogą swojej zeszłorocznej premiery, czyli SV650X, będącego dobrze znaną maszyną w nowych ciuszkach. Czy nowa Katana okaże się po prostu ciekawą wersją stylistyczną GSX-S750? Dowiemy się tego już na początku października.

 

Więcej o motocyklach Suzuki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści