-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowa, przestylizowana Yamaha Tracer 700 na 2020 rok... Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowa, przestylizowana Yamaha Tracer 700 na 2020 rok...

Nowa Yamaha Tracer 700 ma oficjalnie zostać zaprezentowana w Europie na targach EICMA. Tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia i pewne szczegóły konstrukcyjne...

Rzeczą najbardziej rzucającą się w oczy jest nowa owiewka nawiązująca do sportowych modeli marki (R1, R6, ale także serii MT). Trzeba przynać, że nadała Tracerowi świeżości, nowoczesności i niebywałej dynamiki. Teraz szyba jest regulowana w zakresie 60 mm. Od strony technicznej pojazd wciąż bazuje na silniku CP2, czyli dwucylindrowej rzędówce z przestawionymi wykorbieniami wału, generującymi charakterystykę zapłonu zbliżoną do V2. Silnik spełnia norę Euro 5 - na razie nie wiadomo, czy pojazd stracił na przebiegu mocy i momentu względem aktualnego modelu.

 

 

Kierownicę poszerzono o 34 mm, montując w niej poprzeczkę do montażu akcesoriów, np. nawigacji. Pojazd otrzymał także nowe, inaczej wyprofilowane siodło dla kierowcy i pasażera. Masa całkowita nie powinna przekraczać 196 kg, co przy regulowanym przednim zawieszeniu powinno skutkować zwrotnością znaną z pierwszej generacji Tracera 700.

 

 

Nie zdecydowano się także na montaż wyświetlacza TFT, ale dotychczasowy zestaw wskaźników poddano modernizacji - tym razem tło licznika bedzie czarne z białymi wskazaniami.

 

Pojazd trafi do sprzedaży na wiosnę...

Więcej o motocyklach Yamaha
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści