Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców

Alpinestars rozszerzył swoją ofertę dla użytkowników motocykli offroadowych i quadów. Jeszcze tej jesieni na rynku ukaże się zestaw ochraniaczy poprawiających bezpieczeństwo.

Alpinestars rozszerzył swoją ofertę dla użytkowników motocykli offroadowych i quadów. Jeszcze tej jesieni na rynku ukaże się zestaw ochraniaczy poprawiających bezpieczeństwo.

W skład zestawu wchodzić będą nakolanniki, buzer oraz zbroja z serii Bionic. Nakolanniki Alpinestars B2 Carbon Knee Brace chronią stawy skokowe przed wykrzywieniami i nadwyrężeniami. Dwie ramy z włókna węglowego połączone dwoma zawiasami ze stali nierdzewnej można regulować w obrębie 20 stopni; dzięki temu rozwiązaniu nakolanniki mogą służyć także jako stabilizatory podczas rehabilitacji po zabiegu operacyjnym nogi. Alpinestars A-10 Chest Protector to buzer z certyfikatem CE, który chroni klatkę piersiową i plecy. Można go dołączyć do protektorów szyi z serii Bionic (BNS). Z kolei zbroja z serii Bionic, Bionic Protection Jacket for BNS, jest prawie identyczna z istniejącym już na rynku modelem. Jedyne różnice to wykorzystanie lycry w okolicach kołnierzyka, klatki piersiowej oraz barków, gdzie w obecnym modelu zastosowano siatkę. Do zbroi dopiąć można protektor szyi z serii Bionic (BNS).

Przewidywany cennik na poszczególne protektory wynosić ma ok. 1100 zł za nakolanniki, ok.790 zł za zbroję Bionic Protection Jacket for BNS i ok. 540 zł za buzer. Pojawią się one w ofercie firmy już jesienią tego roku.
 

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców Buzer Alpinestars A-10 Ches...
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców - fot. 2 Buzer Alpinestars A-10 Ches...
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców - fot. 3 Nakolanniki z włókna węglow...
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców - fot. 4 Alpinestars B2 Carbon Knee...
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców - fot. 5 Nowa zbroja Bionic wykorzys...
Nowa oferta Alpinestars dla offroadowców - fot. 6 Do nowej wersji zbroi można...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści