Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Nowa aplikacja Inter Motors - katalog produktów w twoim smartfonie [wideo] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Nowa aplikacja Inter Motors - katalog produktów w twoim smartfonie [wideo]

Inter Motors, największy importer i dystrybutor produktów związanych z motocyklami (m.in. kaski, odzież motocyklowa i inne akcesoria), proponuje aplikację na smartfony Inter Motors Katalog, dzięki której nie tylko przejrzysz pełny katalog, lecz także skorzystasz z wielu innych funkcjonalności.

Inter Motors Katalog to aplikacja, którą możesz zainstalować zarówno w systemie iOS i Android, jak i - co jest rzadkością - Windows Phone.

 

Instalacja jest standardowo prosta w każdym z tych systemów, a sama aplikacja jest bezpłatna.

 

Dzięki tej aplikacji mamy dostę do pełnego, aktualizowanego na bieżąco katalogu produktów oferowanych przez Inter Motors. Gdy już znajdziemy i wybierzemy interesujący nas produkt, możemy sprawdzić jego dostępność w sklepie internetowym, jak również w sklepach w całym kraju. Po wybraniu sklepu, uzyskamy informacje adresowe, numery telefonów, aplikacja wyznaczy nawet drogę do wybranego salonu.

 

Aplikacja Inter Motors Katalog pozwoli nam oszczędzić wiele czasu związanego z poszukiwaniem odpowiednich produktów, a dzięki sprawdzeniu dostępności - także stresu i niepotrzebnej jazdy do salonu. Nie każdy przecież ma sklep motocyklowy w zasięgu krótkiej, kilkukilometrowej podróży.

 

Zobaczmy na wideo, jak działa aplikacja Inter Motors Katalog.

 

 

Aplikacja Inter Motors Katalog

...
oceń ten materiał:
Aplikacja Inter Motors Katalog Aplikacja Inter Motors Katalog
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści