Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowa Honda Gold Wing: wiemy jak wygląda Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowa Honda Gold Wing: wiemy jak wygląda

Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z naszymi przewidywaniami, tajemnicza premiera Hondy przewidziana na 24 października to najnowsza edycja legendarnego Gold Winga. Do sieci wyciekły zdjęcia tej maszyny i musimy przyznać, że robi kolosalne wrażenie.

Spekulacje na temat nowego Gold Winga pojawiają się w tym roku regularnie. Pisaliśmy już o jego nietypowym przednim zawieszeniu , prezentowaliśmy również krótki film reklamowy Hondy, który w nieco zawoalowany sposób zapowiada duuużą premierę w październiku. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia, które zdają się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Nowe Złote Skrzydło nadchodzi i znów zamierza zająć tron w klasie luksusowych turystyków.

 

 

 

 

 

Premierowy model zyskał bardzo smukłą i elegancką linię, podkreśloną przez “przymrużone” reflektory LED. Zdjęcia kokpitu zdradzają bardzo bogaty pakiet elektronicznych dodatków. Silnik pozostał bez zmian - to znów dobrze znany sześciocylindrowy bokser. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, przednie zawieszenie będzie miało nietypowy układ z pojedynczym elementem tłumiącym, przypominający ten zastosowany w BMW K1600.

 

Motocykl zadebiutuje od razu w dwóch wersjach, jako tradycyjny, ultraturystyczny Gold Wing z wysoką szybą, centralnym kufrem i dużą kanapą pasażera oraz jako bagger F6B z niską owiewką i bez kufra. Naszym zdaniem premierowy model jest po prostu piękny - na lifcie zyskał zwłaszcza F6B, który w poprzednim wcieleniu prezentował urodę wybitnie radiową.

 

Nie możemy się już doczekać oficjalnej prezentacji, przewidzianej na 24 października.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści