Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowa Honda CB1000R czy tak będzie wyglądać model na 2018? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowa Honda CB1000R czy tak będzie wyglądać model na 2018?

Miesięcznik Young Machine, który często dysponuje sprawdzonymi przeciekami zaprezentował zdjęcie szpiegowskie nowej Hondy CB1000R, która miałaby trafić do sprzedaży w 2018r.

Mimo, że całkiem niedawno wrzucaliśmy rysunki patentowe nowego, turbodoładowanego konceptu Hondy, informacja i zdjęcia z Young Machine wypadają znacznie bardziej przekonywująco.

 

 

 

 

Nowa CB1000R będzie tradycyjnie bazowała na Hondzie CBR1000RR Fireblade, ale na potrzeby dynamicznego nakeda jej moc zostanie ograniczona do 155KM. Co ciekawe, wzorem poprzedniego modelu otrzyma monowahacz. Jest duża szansa na utrzymanie masy poniżej 200kg.

 

 

W oczy rzuca się okrągły przedni reflektor wykorzystujący technologię LED. Całość w dużym stopniu przypomina pierwsze modele Horneta ale na oficjalną premierę zapewne przyjdzie jeszcze nam poczekać.

 

Mamy nadzieję, że wspomniany prototyp z turbodoładowanym silnikiem ujrzy światło dzienne w nieco niższych kategoriach pojemnościowych.

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści