Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Norton: trzy wersje specjalne Commando 961 w tym California na 50-lecie modelu Commando Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Norton: trzy wersje specjalne Commando 961 w tym California na 50-lecie modelu Commando

Właśnie mija 50 lat odkąd Norton Commando ujrzał światło dzienne. Był tak udanym modelem, że czytelnicy MCN uznawali go za model roku przez pięć kolejnych lat 1968-1972. Aby to uczcić, producent wprowadza nowy model Commando 961 California, oraz wersje limitowane po 50 sztuk dla trzech modeli opartych na Commando.

Norton aktualnie eksportuje 80% swojej produkcji, a nowy dealer w Kaliforni powinien jeszcze zwiększyć sprzedaż mimo, że aktualnie produkcja zbliża się do poziomun 1000 sztuk.

 

Pozycja idealna do garażu: Norton Commando w wersji limitowanej...

 

Flagowym modelem jest oczywiście rodzina oparta o model Commando 961 - i to właśnie ona będzie dostępna w ramach edycji limitowanej. Nowością jest wprowadzenie do sprzedaży Nortona Commando 961 California - z wyższą kierownicą, dużą ilością polerowanych detali, węższym zbiornikiem a także lakierem candy metal flakes. Sprzęt ma się kojarzyć z motocyklami spotykanymi na kalifornijskich wybrzeżach na początku lat 70-tych. Jak zapowiada producent, California pozostanie w sprzedaży nawet po zakończeniu produkcji serii limitowanej ale bez dodatków.

 

A co wiemy o wersji limitowanej? Po pięćdziesiąt sztuk Nortona Commando 961 Sport, Cafe Racer oraz California zostanie przyozdobionych detalami akcesoryjnymi wykonanymi z polerowanego aluminium, carbonu, plakietką z numerem egzemplarza na tarczy liczników a także niestandardowym malowaniem.

 

Co ciekawe, cena ma zostać zachowana na poziomie ceny bazowej - to ukłon i podziękowanie za wsparcie klientów, ich miłośc i przywiązanie do marki. Dostępność modeli będzie na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści