Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Nieumyślne stoppie na policyjnym harleyu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Nieumyślne stoppie na policyjnym harleyu

Policjant też człowiek – stopala czasem zrobi. Czy trik został wykonany naumyślnie, czy też nie – to jest już mniej znaczące. Ważne, że zakończyło się to spektakularnym dzwonem, a głównemu bohaterowi nie stało się nic poważnego.

 

Na wyposażeniu meksykańskiej policji znajdują się przede wszystkim motocykle marki Harley-Davidson. Jak wiadomo, ich geometria nie jest zbyt stuntogenna, ale – jak widzicie – dzielny policjant się nie zniechęcił. Plan był niezły: „Napędzę się na próg zwalniający i, jak podbije mi tył, walę po hamulcu i robię epickie stoppie!”. Zabrakło przede wszystkim amortyzatora skrętu, a także odrobiny doświadczenia. Jednak, jak widzimy na powtórce w zwolnieniu, w 25 sekundzie pozycja była zawodowa.

 

Tak na poważnie: to wypadek jak wypadek. O tyle śmieszny, że z udziałem policjanta, który nie wie, w jakich miejscach na drodze znajdują się ograniczenie prędkości i próg zwalniający.  

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Wypadek Harley-Davidson Wypadek Harley-Davidson
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści