Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Najdroższy chopper na świecie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Najdroższy chopper na świecie

Garaż customowy House of Thunder, mieszczący się w niemieckiej Lubece, stworzył najdroższego na świecie choppera, który trafi do nabywcy wraz z luksusowym jachtem transoceanicznym.

Garaż customowy House of Thunder, mieszczący się w niemieckiej Lubece, stworzył najdroższego na świecie choppera, który trafi do nabywcy wraz z luksusowym jachtem transoceanicznym.


Jacht został wyprodukowany przez turecką firmę Sunrise Yachts. Ma 45 metrów długości, a na tyłach mieści garaż z dwiema łodziami ratunkowymi, dwoma skuterami wodnymi oraz customowym Harley-Davidsonem, który został pomalowany tak, by pasować do luksusowej łodzi. Motocykl bazuje na seryjnym modelu H-D Rocker. Rama została przemalowana, a błotniki i zbiornik paliwa wykonane ręcznie. Kierownica customa jest składana tak, by ułatwić przenoszenie motocykla na pokład i jego parkowanie. Co najciekawsze, to nie chopper jest dodatkiem do jachtu, lecz odwrotnie, choć można by zastanawiać się, jakim cudem motocykl może kosztować odpowiednio 624 miliony polskich nowych złotych. I czy znajdzie się chętny, by go kupić, nawet z taką łodzią.


Niemcy z House of Thunder zastrzegają, że pozostaną przy tworzeniu "zwykłych" customów, ale prężnie rozwijający się rynek produktów luksusowych pozostaje wyzwaniem, któremu przynajmniej od czasu do czasu będą chcieli sprostać.
 

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Najdroższy chopper na świecie Najdroższy chopper świata i...
Najdroższy chopper na świecie - fot. 2 Najdroższy chopper świata w...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści