Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Nadchodzi błotna edycja Ducati Riding Experience Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Nadchodzi błotna edycja Ducati Riding Experience

Dotychczas Ducati Riding Experience odbywało się na asfalcie, ale wraz z nadejściem motocykla Multistrada 1200 Enduro producent postanowił stworzyć imprezę dla tych, którzy lubią zboczyć z wyznaczonej przez drogowców ścieżki.

W tym roku odbędzie się aż osiem edycji Ducati Riding Experience Enduro, które poprowadzą uczestników po bezdrożach malowniczej Toskanii. Szkolenie będzie trwało 36 godzin i zostanie podzielone na sesje teoretyczne i praktyczne. Głównym prowadzącym będzie Beppe Gualini, który wystartował w ponad dziesięciu edycjach Rajdu Paryż - Dakar oraz wielu innych imprezach.

 Miejscem akcji jest Castello di Nipozzano. Ufortyfikowany zamek Marquisa z rodu Friscobaldi znajduje się 30 kilometrów od Florencji. Uczestnicy szkolenia będą doskonalili swoje umiejętności w królewskich warunkach. Klimat toskańskiej wsi, wyborna lokalna kuchnia i najlepsze wina sprawią, że będzie można zrelaksować się po całym dniu walki w błocie. Takim doświadczeniem najlepiej cieszyć się z bliskimi. Zapisując się na Ducati Riding Experience Enduro możecie zabrać ze sobą do dwóch osób towarzyszących.

Zainteresowani? W takim razie już teraz zarejestrujcie się na www.dreenduro.ducati.com.

Terminy Ducati Riding Experience Enduro 2016:
3 - 4 czerwca
4 - 5 czerwca
15 - 16 lipca
16 - 17 lipca
2 - 3 września
3 - 4 września
16 - 17 września
17 - 18 września

Więcej o motocyklach Ducati Autor: Wojciech Grzesiak

zobacz też

oceń ten materiał:
Ducati Riding Experience Enduro Ducati Riding Experience En...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści