Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Multi Tour 2015 - impreza dla posiadaczy motocykli Ducati Multistrada 1200 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Multi Tour 2015 - impreza dla posiadaczy motocykli Ducati Multistrada 1200

Ducati Polska organizuje imprezę dla wszystkich posiadaczy motocykli Ducati Multistrada 1200. Multi Tour 2015 to trzy dni jazdy w różnych warunkach, które pozwolą odkryć właścicielom Multistrady możliwości tego motocykla.

Impreza rozpocznie się w 19 czerwca Poznaniu, a zakończy 21 czerwca w miejscowości Łobez (woj. Zachodniopomorskie). W tym czasie Multistrady będą ujeżdżane po torze wyścigowym, w trasie oraz w terenie. Impreza rozpocznie się 19 czerwca na torze w Poznaniu, gdzie pod okiem instruktorów Speed Day będzie można przetestować możliwości motocykli w kontrolowanych warunkach.

Tego samego dnia, o godzinie 14:00 Multistrady wyruszą do miejscowości Łobez, gdzie w trzygwiazdkowym hotelu Świętoborzec zaplanowano prezentację tras i spotkanie z Clidanorem Cano, który objechał świat na Multistradzie. Dalsza część Multi Tour 2015 to między innymi szkolenie enduro, rajd turystyczny z punktami kontrolnymi i jazdy testowe na nowej Multistradzie 1200.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 850 złotych. W cenie zawarte jest szkolenie na torze „Poznań”, miejsce w boksie, catering, opieka instruktora, zakwaterowanie w hotelu Świętoborzec wraz z wyżywieniem i szkolenie enduro. Uczestnicy będą nocowali w pokojach dwuosobowych ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w hotelu. Nocleg z 18 na 19 czerwca uczestnicy mogą zorganizować na własną rękę w hotelach znajdujących się w pobliżu toru (np. Hotel Ramka lub Hotel Orange).

Szczegółowe informacje na temat imprezy oraz zapisy są dostępne w salonach Ducati. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie na www.ducatipolska.pl.

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Multi Tour 2015 Multi Tour 2015
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści