Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Motorcycle Club - nowa gra motocyklowa Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Motorcycle Club - nowa gra motocyklowa

Dotychczas twórcy gier nie rozpieszczali motocyklistów, a z dużych tytułów na rynku mieliśmy jedynie WSBK i MotoGP. Teraz to się zmienia. Niedawno firma odpowiedzialna za MotoGP 13 i 14 przedstawiła pierwsze informacje o swojej grze motocyklowej, a teraz mamy zapowiedź jeszcze jednej produkcji.

Już w listopadzie do sprzedaży trafi gra „Motorcycle Club”. Nie wiemy, ile ma ona wspólnego z ekskluzywnym tytułem na PlayStation 4 - „Driveclub”, ale zapowiada się całkiem nieźle pomimo, żę fani realistycznej fizyki jazdy zapewne ją skarcą.

Za „Motorcycle Club” odpowiedzialne jest studio BigBen Interactive. Wiadomo, że w grze znajdziemy 22 licencjonowane motocykle marek BMW Motorrad, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki i Yamaha. Twórcy przygotowali 20 tras ze zmiennymi fazami dnia i nocy. Jeżeli będziecie chcieli zmierzyć się ze znajomymi, to gra będzie oferowała tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Nie wiadomo czy produkcja pojawi się oficjalnie w Polsce, ale będzie można zamówić ją chociażby z angielskich lub niemieckich sklepów internetowych. Gra ma być dostępna w listopadzie na PC, Xbox 360, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Motorcycle Club Motorcycle Club
Motorcycle Club Motorcycle Club
Motorcycle Club Motorcycle Club
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści