-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motor Show Awards: Nagrodziliśmy motocykl Agusta Dragster RR Lewis Hamilton Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motor Show Awards: Nagrodziliśmy motocykl Agusta Dragster RR Lewis Hamilton

Motor Show Awards to nagroda przyznawana na przez dziennikarzy – członków kapituły. Każdy z nich może przyznać nagrodę pojazdowi, stoisku, ale także nawet elementowi pojazdu.

Panuje tu pełna dowolność. W tym roku nagrodę, oprócz pojedynczych pojazdów, otrzymała aplikacja Janosik, którą przyznał Adam Konracki z TVN Turbo. Naczelny Motogenu już drugi rok z rzędu zasiadający w kapitule swoją nagrodę przyznał motocyklowi MV Agusta Dragster RR Lewis Hamilton. Tak uzasadnia swój wybór:

„Bacznie oglądając wystawione na targach pojazdy szukałem pierwiastka łączącego świat dwóch i czterech kółek. Bez wątpienia taki jest nagrodzony przeze mnie pojazd. Jest nie tylko pięknym motocyklem, imponującym zarówno wyglądem, jak i osiągami, ale w magiczny sposób godzący świat jedno i dwuśladowców. W konstruowaniu tego motocykla czynny udział brał Lewis Hamilton, wielokrotny mistrz Formuły 1. Już to powinno wystarczyć za rekomendację. Dodatkowo nagrodzony model można było podziwiać nie tylko na stoisku tej włoskiej marki, ale również na ekspozycji Mercedes-Benz, gdzie budził nie mniejsze emocje niż flagowe samochody tej marki.”

Kapituła złożona z redaktorów naczelnych najważniejszych tytułów motoryzacyjnych w Polsce przyznała także Grand Prix marce Hyundai za pierwszą w historii targów europejską premierę pojazdu, co pokazuje, że znaczenie targów w Poznaniu z roku na rok rośnie.

 

Więcej o motocyklach MV Agusta
...
Redaktor naczelny
oceń ten materiał:
MV Agusta Dragster RR Lewis Hamilton MV Agusta Dragster RR Lewis...
MV Agusta Dragster RR Lewis Hamilton MV Agusta Dragster RR Lewis...
MV Agusta Dragster RR Lewis Hamilton MV Agusta Dragster RR Lewis...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści