Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motocyklowy bloger "Mogę być szybki" trafia na Świętego Mikołaja Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motocyklowy bloger "Mogę być szybki" trafia na Świętego Mikołaja

Nieszczęścia chodzą po ludziach… Tym razem niefart przytrafił się Jurkowi, który prowadzi techniczny blog motocyklowy o nazwie „Mogę być szybki”. Co się stało?

Złodzieje z jego busa zaparkowanego na warszawskiej Ochocie wyciągnęli kask, rękawice, spodnie, klucze nasadowe, koce grzewcze, buzer, ortezy, gogle itd… Straty? Około 7000 zł! Na szczęście w swoje imieniny dowiedział się o tym Św. Mikołaj.

 

Jako że z Jurkiem jesteśmy zaprzyjaźnieni i nieraz pomagał nam w różnych projektach, a także podsyłał swoje ciekawe materiały swojego autorstwa, zapragnęliśmy i my mu pomóc w tej trudnej dla niego chwili. Zwróciliśmy się do firmy Inter Motors, która jest polskim importerem asortymentu firm Nolan i Alpinestars. To właśnie kask Nolana oraz rękawice Alpinestars stracił Jurek w wyniku kradzieży. Przedstawiciele Inter Motorsu podchwycili pomysł pomocy blogerowi, szybciutko zatem ustaliśmy jaki dokładnie model i rozmiar kasku oraz rękawic został skradziony. Udało się zorganizować dokładnie identyczne akcesoria, jak te Jurka. Podstępem zwabiliśmy zatem nic nie podejrzewającego chłopaka do salonu Liberty Motors w Warszawie.

 

Mikołajki okazały się świetną okazją aby sprawić radość Jurkowi – świetnemu gościowi, doświadczonemu motocykliście, ale przede wszystkim dobremu człowiekowi. Jurek, albo raczej Jurgen, jak też go nazywamy w kręgu znajomych, nie krył zaskoczenia zaistniałą sytuacją, gdy Dominika, przedstawicielka firmy IM wręczała mu jego nowe akcesoria.

 

 

 

Oczywiście to tylko kropla w morzu jego potrzeb przed nowym sezonem motocyklowym. Jeżeli jakieś firmy chciałyby zasponsorować mu utracone akcesoria motocyklowe – walcie śmiał do Jurgena, na pewno się wam odwdzięczy.

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści