-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy tekstyliów Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! test, opinie i oceny

Wygląda na to, że ciepłe dni w tym sezonie poszły w niepamięć. Nie oznacza to jednak, że trzeba kończyć jazdę motocyklem czy skuterem. Wkładaj trzywarstwowe spodnie Macna Fulcrum i nie daj się chłodom oraz deszczom. Jeśli teraz w nie zainwestujesz, będziesz również zadowolony w kolejnym roku – wypięcie membrany przeciwdeszczowej i ciepłej podpinki oraz uruchomienie systemu wywietrzników załatwi sprawę.

Macna Fulcrum to spodnie turystyczne, mają jednak bardzo elegancki design, dzięki któremu sprawdzą się również w codziennym użytkowaniu. To jedne z tych motocyklowych spodni tekstylnych, w których w zwykłej codziennej sytuacji nie będziesz wyglądać jak zagubiony stwór z Gwiezdnych Wojen. Dodatkowo są wyjątkowo wygodne – jak dresy - i mają odblaskowe wstawki Side Eye gwarantujące dobrą widoczność w nocy. System kieszeni: dwie z boków, duża centralna na udzie oraz malutka z suwakiem na kluczyk (w szczególności przydatny, jeśli podróżujesz motocyklem z system bezstacyjkowym) to wszystko czego Ci potrzeba.

 

Spodnie tekstylne Macna Fulcrum


Spodnie mają funkcjonalną regulację w pasie. Jedno przeciągniecie rzepa i rozszerzasz je, jeśli np. przybrałeś kilka zbędnych centymetrów w pasie przez czas zimowy lub pchasz właśnie do środka gruby zimowy polar. Dodatkowo wyposażone są w krótki suwak pozwalający ściśle powiązać je z kurtką. Tylna cześć garderoby jest wyższa i znakomicie osłania nerki. Do Twojej dyspozycji są również ciekawe odblaskowe mocowania pod szelki. Rewelacyjny jest tu system rozszerzania nogawek. Suwak, który dopełnia rzep, daje możliwość otwarcia naprawdę dużej powierzchni, tak że pod nogawkę jesteś w stanie zmieścić nawet wysokie offroadowe buty.


Spodnie wykonano z Durylonu i Poliestru 500, to materiały gwarantujące bardzo wysoki poziom nieścieralności, co przekłada się na bezpieczeństwo oraz trwałość. W ciepłe dni możesz skorzystać z doskonałych wywietrzników zapinanych zamkami błyskawicznymi mieszczących się ponad protektorami kolan. A gdy zacznie padać, wpinasz wodoodporną membranę Raintex, do której można przyłączyć dodatkowo ciepłą podpinkę. Najniższa temperatura, w jakiej jechałem w tych spodniach, to -2 stopnie Celsjusza, nie jestem specjalnym zmarzlakiem (jeżdżąc na snowboardzie nawet nie używam kalesonek) i nie było mi zupełnie zimno w nogi.

 

Spodnie tekstylne Macna Fulcrum


W ulewnym deszczu spodnie z wpiętą membraną skutecznie opierały atak kropel przez około pół godziny, później wilgoć zaczęła powoli przenikać do środka, ale w warunkach, o których piszę, nie było raczej innej możliwości. Przypuszczam, że do zachowania komfortu termicznego przyłożyła się też bardzo funkcjonalna kurtka Macna Jura tworząca świetny zestaw z Macna Fulcrum.
Spodnie otrzymasz wraz z protektorami kolan z certyfikatem CE, których położenie jest regulowane. Standardowo dostaniesz również piankowe ochraniacze bioder, które oczywiście możesz wymienić na certyfikowane za dopłatą.


Cena: 749 zł.

Tagi

Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 2 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 3 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 4 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 5 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 6 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 7 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 8 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 9 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 10 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 11 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
Motocyklowe spodnie Macna Fulcrum – doskonałe jesienią, ale nie tylko! - fot. 12 Spodnie tekstylne Macna Fulcrum
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści