-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motocykle to nie wszystko! Projekt Lato w Mieście wspiera I’M Inter Motors Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motocykle to nie wszystko! Projekt Lato w Mieście wspiera I’M Inter Motors

Wydaje się, że aby zostać motocyklistą, wystarczy jedynie mieć motocykl… ale to tylko połowa prawdy. By być motocyklistą, trzeba jeździć na motocyklu, a żeby to robić komfortowo i bezpiecznie, trzeba wyposażyć się w szereg akcesoriów i ubiorów motocyklowych. Gdzie? To oczywiste!

Każdy, kto w Polsce jeździ na motocyklu, na pewno w swoim arsenale posiada chociaż jedną rzecz z portfolio największego w krajowego sklepu trudniącego się sprzedażą detaliczną akcesoriów motocyklowych, czyli I’M Inter Motors. Firma ta postanowiła zaangażować się w nasz najnowszy wakacyjny projekt - Lato w Mieście, wyposażając nas w motocyklowe ubiory!

 

Kto z nas nie zna takich marek jak Alpinestars, Spyke, Shark, Nolan, Adrenaline, Fly, Ixon, Falco, Segura, Oxford, SMK, X-Lite… Ba, nie tylko zna, ale poluje na niektóre produkty tych producentów! Przeglądając Internet w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert, na pewno nieraz trafiliście na stronę imready.eu, gdzie możecie znaleźć zarówno najlepsze okazje cenowe, jak i najnowsze produkty tych marek.

 

 

Firma I’M Inter Motors postanowiła zadbać o nasze bezpieczeństwo, przekazując nam szereg produktów do „długodystansowych” testów podczas projektu Lato w Mieście. Jakie to produkty? Od odzieży enduro marki Fly i ortez oraz butów Alpinestars, przez komplety turystyczne Spyke Pathfinder, obuwie Falco, aż po kaski Nolan, zbroje i ubiory wyścigowe Alpinestars oraz wiele, wiele innych… Będziemy na bieżąco zdawać wam relację z tego, jak sprawują się te testowane przez nas rzeczy, zdradzać wam ich technologiczne nowinki oraz oczywiście prezentować je podczas relacji live, sesji zdjęciowych i testów publikowanych na naszym kanale YT.

 

Bądźcie z nami przez cały projekt Lato w mieście, który startuje już 22 lipca i trwać będzie do 1 września!

 

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści