Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju MotoPomocni ruszają z kolejnym cyklem szkoleń Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

MotoPomocni ruszają z kolejnym cyklem szkoleń

Pod koniec lutego MotoPomocni rozpoczęli kolejny sezon szkoleń „Bezpieczny i MotoPomocny MOTOCYKLISTA”. Nowy sezon to również nowości w formule spotkań.

Nowością w programie jest moduł specjalny obejmujący zagadnienia z zakresu psychologii zachowań podczas i po wypadku komunikacyjnym. Został on opracowany we współpracy z psychologami i zawiera zestaw ćwiczeń, które pomogą w opanowaniu emocji towarzyszących podczas zdarzenia drogowego. W tym bloku nauczycie się jak radzić sobie ze stresem, jak rozmawiać z poszkodowanymi, świadkami zdarzenia oraz z rodzinami poszkodowanych. Zostaną również poruszone zagadnienia związane z PTSD (Posttraumatic Stress Disorder) - czyli zespołem stresu pourazowego.

Kalendarz szkoleń prezentuje się następująco:
05.03 - Łódź
06.03 - Poznań
19.03 - Sochaczew
20.03 - Warszawa
09.04 - Elbląg
10.04 - Ostrołęka
16.04 - Krosno Odrzańskie
17.04 - Głogów

Zapisy są przyjmowane na stronie projektu MotoPomocni, a my będziemy obecni w Poznaniu, więc jeżeli zastanawiacie się nad wzięciem udziału w szkoleniu, to po weekendzie postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
„Bezpieczny i MotoPomocny MOTOCYKLISTA” „Bezpieczny i MotoPomocny M...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści