Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport MotoGP MotoGP: Michael Dunlop wielokrotny zwycięzca TT na testach w Malezji Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

MotoGP

MotoGP: Michael Dunlop wielokrotny zwycięzca TT na testach w Malezji

Michael Dunlop 15-krotny zwycięzca TT, gwiazda wyścigów drogowych młodego pokolenia został zaproszony przez fabryczny zespół MotoGP Ecstar Suzuki na przedsezonowe testy do Malezji. W taki sposób producent postanowił wyróżnić swojego zawodnika a wszystko za sprawą zwycięstwa w ubiegłorocznym wyścigu Senior TT na Suzuki GSX-R 1000.

Senior TT to najbardziej prestiżowy wyścig uliczny w najwyższej klasie Superbike, zawsze rozgrywany jako ostatni w cyklu Tourist Trophy na Wyspie Man. Nie ma w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Michael Dunlop dokonał tego na zupełnie nowej wersji GSX-R 1000 przygotowanej przez producenta na sezon 2017. Można śmiało przyznać, że radość marki była podwójna; rzadko się zdarza, żeby nowy model od razu sięgnął po najwyższy szczyt Mountain Course. Wiele wskazuje na to, że Dunlop w sezonie 2018 ponownie wystartuje w barwach Suzuki.

 

 

Wracając do testów: zawodnik dysponuje prototypową wersją Suzuki GSX-RR; czy uda się ją zestroić i rozwinąć na tyle, żeby w sezonie była jeszcze szybsza? Przekonamy się już wkrótce.

 

Zobaczcie Michaela w akcji…

 

Więcej o motocyklach Suzuki
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści