Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport MotoGP MotoGP 2017: Prezentacja teamu Yamaha Movistar Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

MotoGP

MotoGP 2017: Prezentacja teamu Yamaha Movistar

W czwartek, w Madrycie został zaprezentowany najnowszy motocykl teamu Yamaha Movistar, mający być orężem w walce o zwycięstwo w królewskiej serii wyścigowej.

Prezentacji dokonali Maverick Vinales, przejmujący miejsce Jorge Lorenzo, oraz Valentino Rossi, ikona MotoGP.

 

Ambicje Yamahy są bardzo duże, team nie ukrywa, że chcą pokonać Hondę i mierzą w kolejne zwycięskie tytuły. Od strony optycznej, w motocyklu zmienił się wzór lakierowania, a kolor niebieski jest wyraźnie ciemniejszy. Zniknęły także zabronione w tym roku, skrzydełka aerodynamicze. Od strony osiągów, Yamaha pracowała przede wszystkim nad zwiększeniem tempa w drugiej części wyścigu, w tym bowiem momencie odnotowywała największe straty do konkurentów. Więcej o formie Yamahy, szczególnie w odniesieniu do konkurencyjnych teamów będziemy mogli powiedzieć po testach w Malezji, które odbędą się na przełomie stycznia i lutego.

 

My zaś jesteśmy ciekawi, jak ułożą się relacje pomiędzy zawodnikami Yamahy (w przeszłości zdarzały się już ściany w boksach), czy Valentino Rossi będzie w tak wyśmienitej formie, jak w zeszłym sezonie i który z nich będzie wykaże się lepszym tempem i skutecznością…

 

Autor: Jakub Olkowski

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści