-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Laboratorium

Moto Guzzi V9 – redefinicja stylu bobber test, opinie i oceny

Lansować się na mieście można próbować na różne sposoby. Jeśli chcesz to zrobić skutecznie, dosiądź Moto Guzzi V9 Bobber. Nie pożałujesz, bo nie dość, że zadasz szyku, to jeszcze całkiem nieźle się przejedziesz.

Moto Guzzi zaprezentowało model V9 Bobber podczas jesiennych targów w Mediolanie. Już wówczas zapowiadano, że wzornictwo tego modelu będzie nawiązywało do klasycznych motocykli znanych jako „bob-job” a następnie „bobber”, które pojawiły się zaraz po II wojnie światowej. Można by się spodziewać, że V9 będzie większym bratem Moto Guzzi V7, tymczasem to całkiem nowy motocykl i konstrukcja.

Skąd ta klasyka?

Mało kto wie, że Moto Guzzi to trzeci najdłużej nieprzerwanie prosperujący producent motocykli na całym świecie. Warto również wspomnieć, że ta włoska marka ma wyjątkowo długą tradycję torową. Ponad 3000 wygranych wyścigów i kilka tytułów w światowych czempionatach. Jeżeli do jej dorobku dorzucimy wyprodukowanie pierwszego motocyklowego tunelu aerodynamicznego i fakt, że Moto Guzzi są nadal wytwarzane za czerwoną bramą fabryki w Mendello del Lario, będziemy mieli odpowiedź, dlaczego ich sprzęty są tak związane z tradycją.

V9 Bobber

Szeroka przednia wysokoprofilowa guma, krótka kanapa, spod której wystaje dosłownie kawałek błotnika, i wszechogarniający mat zastępujący charakterystyczny dla innych modeli chrom, to główne wyróżniki V9 w wersji bobber. Trzeba przyznać, że jest to generalnie mistrz motocyklowego stylu, który idzie własną drogą i nie będzie się wstydził w żadnym otoczeniu. A jeśli chcesz tę drogę uczynić jeszcze trochę bardziej własną, to masz do wyboru szereg akcesoriów oferowanych przez producenta, za sprawą których możesz customizować swój sprzęt.

 

Moto Guzzi V9

 

Co ważne Gutek niczego nie udaje, zastosowane tu materiały są naprawdę wysokiego gatunku, a jakość wykonania nie daje pretekstu, by się czegoś poczepiać. Jest oczywiście kilka rozwiązań, które chcielibyśmy bardziej nagiąć pod własne preferencje, ale o nich za chwilę.

 

Zobacz dane techniczne Moto Guzzi V9 w naszym katalogu motocykli

 

Czytaj dalej na następnej stronie>>>

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Moto Guzzi V9 w teście Motogen.pl

67
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści