Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Moto Guzzi V85TT - pierwsze video z jazdy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Moto Guzzi V85TT - pierwsze video z jazdy

Moto Guzzi pokazało w końcu film z V85TT w akcji, na różnych rodzajach nawierzchni. Video mocno rozpaliło nasz apetyt na test tej maszyny, który na pewno przeprowadzimy dla was w przyszłym roku.

Moto Guzzi V85TT, turystyczne enduro o klasycznych kształtach, możemy podziwiać już od ponad roku. Na ostatnich targach EICMA zaprezentowano już wersję produkcyjną, która pojawi się w salonach w przyszłym sezonie. Do tej pory byliśmy jednak skazani na kontemplowanie wyłącznie nieruchomych zdjęć tej maszyny.

 

 

Przypomnijmy: Moto Guzzi V85TT napędzane jest całkiem nowym silnikiem o pojemności 853 cm3 i mocy 80 KM. Dwucylindrowa jednostka zachowała charakterystyczny dla włoskiej marki układ wzdłużnego V. Będzie chłodzona powietrzem i olejem, co jest rozwiązaniem już dosyć niespotykanym w nowych motocyklach. V85TT w stanie gotowym do jazdy waży 229 kg.

 

Niezbyt wysoka moc jest tu rekompensowana przez ciekawą stylistykę i praktyczny napęd wałem. Według nieoficjalnych jeszcze informacji, nowe Moto Guzzi ma być bardzo atrakcyjnie wycenione, co może dać mu mocną pozycję na rynku motocykli adventure.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści